Witryna internetowa firmy EWITAR - strona głównaStrona internetowa firmy EWITAR - strona główna


Kliknij, aby nakarmić głodne dzieci. To nic Cię nie będzie kosztować!
 

Za kulisami [2]A teraz jak powstają ilustracje wieczorne - przy ognisku.

Wprowadzamy do komputera kolejne (namalowane oddzielnie) ilustracje. Układamy je. Mamy na pierwszym planie skały z otworem wejściowym do jaskini. Na drugim - drzewa. W oddali spokojna tafla morza.
Jak widać ślicznie świeci słoneczko...

Odsłona 1


Niestety, zbliża się już wieczór. Jest coraz chłodniej. Słońce powoli chowa się za linią horyzontu. Chmury ciemnieją, słonko żółknie i czerwienieje odbijając się na powierzchni wody.

Odsłona 2


Ciemności zapadają również na naszej wyspie. Na drzewach odbijają się promienie zachodzącego słońca. Zapada zmrok przed jaskinią.

Odsłona 3


Zrobiło się ciemno i troszkę chłodniej, więc czas zapalić nasze ognisko. Jego światło rozjaśnia okolicę. Robi się przytulniej.

Odsłona 4


Chwilę poźniej zbiegają się pierwsze głodomory. Smażona kiełbaska wprost z ogniska najlepiej smakuje właśnie w taki ciepły, egzotyczny wieczór. Tymczasem nad spokojem całej gromadki czuwa niezawodny - choć malutki - psi wartownik.

Odsłona 5


Jednak z pewnej odległości całą gromadkę obserwuje niespodziewany gość. Zajadając się "pożyczonym" z pirackiego stołu jabłkiem szelmowsko się uśmiecha.
Oj, będzie z tym głodomorem w przyszłości utrapienie.

Odsłona 6


A teraz krótki film z naszej pouczającej "podróży".

Animacja


E-mail
e-mail
© EWITAR Mysłowice 2000-2010.
Wszystkie teksty i ilustracje podlegają ochronie prawnej.