Witryna internetowa firmy EWITAR - strona głównaWitryna internetowa firmy EWITAR - strona główna


Kliknij, aby nakarmić głodne dzieci. To nic Cię nie będzie kosztować!
 

OFERTA WSPÓŁPRACY

• Chętnie nawiążemy współpracę z grafikami i plastykami o zacięciu w kierunku tematyki dziecięcej. Technika w zasadzie dowolna, lecz pełnokolorowa. Kontakt tutaj lub telefoniczny GSM: 602 244448. Mile widziana znajomość komputera (PC) i umiejętność posługiwania się programami graficznymi: Adobe Photoshop(R), Corel PhotoPaint(R), Corel Painter(R).

• Poszukujemy do współpracy grafików komputerowych 3D z talentem i cierpliwością do postaci dziecięcych, pracujących najlepiej na programach: 3DS MAX, LightWave 3D, Realsoft 3D, Truespace, itp. Mile widziane doświadczenie w animacji i postprodukcji. Kontakt tutaj lub telefoniczny GSM: 602 244448.

• Nawiążemy współpracę z twórcami i autorami tekstów piszących prozą lub wierszem. Mile widziane scenariusze opowieści bez przemocy, z walorami edukacyjnymi i wychowawczymi o jasno określonych charakterach postaci oraz wartkiej akcji. Wysoko punktowane są opowieści z dużą dawką humoru. Kontakt tutaj lub telefoniczny GSM: 602 244448.

UWAGA:
Przyjmujemy oferty wyłącznie drogą elektroniczną (e-mail). Nie zamówionych przesyłek nie odsyłamy (na pewno szybko byśmy zbankrutowali). Nadesłane mailem propozycje są składowane w swoistą bazę danych. Baza danych jest przeszukiwana w miarę potrzeb. W przypadku potencjalnego wykorzystania prac podejmujemy kontakt z oferentką/oferentem. Dlatego gorąco zalecamy częste podsyłanie nowości, poprawek, itp. i podawanie jak najdokładniejszych namiarów i kontaktów.

W związku z brakiem możliwości przerobowych w stosunku do ilości ofert nie jesteśmy w stanie oceniać, ani weryfikować nadsyłane prace na bieżąco. Przepraszamy.

E-mail
e-mail
© EWITAR Mysłowice 2000-2010.
Wszystkie teksty i ilustracje podlegają ochronie prawnej.